Hey, you look like you might be our new  Éttermi és kiskereskedelmi adminisztrátor

Sales & Merchant Operations

Budapest, Hungary

Full-time

A Wolt finn startupként indult és elsősorban a szállítási platformunkról vagyunk ismertek. Mobilalkalmazásunkon vagy weboldalunkon keresztül vásárlóink kedvenc éttermeikből, élelmiszer és egyéb kiskereskedelmi boltjainkból tudnak rendelni, melyet futárszolgálatunk kézbesít a számukra, vagy személyesen is át tudnak venni.

A Doordash-el, az Egyesült Államok vezető ételkiszállító cégével egyesülve, jelenleg 27 országban és több ezer városban tevékenykedünk, és több mint 20 millió ügyfelet szolgálunk ki. Alkalmazásaink (iOS és Android) az iparág legmagasabb értékeléseit kapják, elsősorban az ügyfélközpontú megközelítésünk miatt. Magyarországon már ezer partnerrel dolgozunk együtt és 60 városban vagyunk jelen.

Főbb feladatok, munkák:

  • Az újonnan csatlakozott éttermek és kiskereskedelmi profiljainak létrehozása a Wolt platformján, hogy azok mihamarabb elérhetővé váljanak a vendégek számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő Partnerekkel, mind írásban, mind telefonon
  • A partnereink segítése a legkülönbözőbb ügyekben, legyen szó a megfelelő kínálat kiválasztásáról vagy arról, hogy hogyan tudják integrálni a rendszereiket
  • Wolt trainingek a Partnereknek, főleg online, alkalmanként akár személyesen is
  • Különböző projectekben való aktív részvétel, például a portfólió bővítése kapcsán

Our humble expectations

  • Remek kommunikációs képesség - fontos, hogy mindenkivel megtaláld a hangot
  • Adminisztratív tapasztalat, adott esetben kiegészítve ügyfélszolgálati ismeretekkel
  • Vendéglátás, éttermek, gasztronómia iránti érdeklődés - több száz éttermet és kiskereskedelmi partnert lesz lehetőséged megismerni
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vendéglátásban, kiskereskedelemben vagy ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat.

Next steps

Amit kínálunk:

  • Fiatal csapat, szuper, kutyabarát iroda Budapest belvárosában
  • Hétfőtől-péntekig, 9-től 5-ig tartó munkavégzés
  • SZÉP-kártya
  • Magán egészségbiztosítás
  • Kedvezmény Wolt-os rendeléseid után
  • AYCM kártya (önfinanszírozással)
  • Employee Assistance Program

Ha felkeltette az érdeklődésed a gyorsan növekvő környezetben való munkavégzés és szeretnél egy rendkívül ambiciózus csapat tagja lenni, akkor kattints az alábbi gombra a jelentkezéshez, és indítsd el a beszélgetést!

Ha bármilyen kérdésed van a jelentkezés előtt, írj nekünk nyugodtan: Szentes Zsófia, Talent Acquisition Partner - zsofia.szentes@wolt.com

Jelentkezéseket kizárólag a karrier oldalunkon keresztül áll módunkban elfogadni.

Basic information

Attachments

You're welcome to send us supporting docs, e.g. a resume and a cover letter. Please only submit PDF files.

    Product: Juan, Data - portrait
    Portrait - pink background.jpg
    Portrait - green background.jpg
    Portrait - purple background.jpg
    Portrait - blue background.jpg
    Portrait.- neutral background.jpg